Форма входа
ВАШ IP
18.220.114.98

Чернигов Мой - Новый Взгляд
Главная  Мой профильРегистрация  Выход

Отдать даром ненужные вещи в Чернигове и других городах Украины.!


Вы вошли как Гость | Группа "ГостиПриветствую Вас Гость" | RSS
Пт 17.05.2024, 11:24:43

   

Личные сообщения() · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Доска объявлений » Куплю » Купівля квітів у Львові
Купівля квітів у Львові
misterbicips
Регистрация 15.10.2021
Дата: Вс, 18.12.2022, 23:10:17 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 141
Репутация: 0
Статус: Offline
Всім привіт! У мене намічається перше побачення з дівчиною, з якою довгий час спілкувався в інтернеті, і я хочу їй подарувати красивий букет квітів. Порадьте красивий букет квітів, та інтернет-магазин у Львові, де його можна купити.
 
Levchenko
Регистрация 15.10.2021
Дата: Вс, 18.12.2022, 23:14:21 | Сообщение # 2
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 128
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт! Я дуже часто купую своїй дружині гарні квіти, як на свята, так і без приводу. Тому можу тобі порадити досить не поганий квітковий магазин, де дуже великий вибір квітів на всі смаки, та бюджет.
 
misterbicips
Регистрация 15.10.2021
Дата: Вс, 18.12.2022, 23:17:15 | Сообщение # 3
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 141
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт! Я у Львові проживаю недавно, тому не дуже орієнтуюсь у місцевих квіткових магазинах. Підкажи, будь ласка, в якому саме інтернет-магазині у Львові, ти зазвичай купуєш квіти?
 
Levchenko
Регистрация 15.10.2021
Дата: Вс, 18.12.2022, 23:30:23 | Сообщение # 4
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 128
Репутация: 0
Статус: Offline
Квіти я купую вже не вперше в перевіреному інтернет-магазині Квітна https://kvitna.ua/collection/snopy де великий вибір дуже красивих готових букетів, їх біля 1000. Кожен букет це унікальна дизайнерська робота, тому подібний точно не знайдеш в інших квіткових магазинів.

Хочу тобі порадити дуже красивий та незвичайний Букет Квітковий сніп «Подих», який складається з таких квітів як:  Берграс, Рускус, Фаленопсис, Тюльпан, Гортензія, Мускарі, Гіпсофіла. В магазині є онлайн вітрина з відео до кожного букета, тому його можна роздивитися з усіх боків, це дуже допомагає з вибором. Магазин працює цілодобово без вихідних, та доставляють квіти в усі куточки міста Львів, упродовж години після замовлення. Квіти завжди доставляють у свіжому вигляді, та букет виглядає в точності так, як зображений на фото, в самому магазині. Якщо замовиш букет квітів від 2500 гривень, його доставлять безплатно. Тому для мене, це кращий квітковий магазин у Львові.

Прикрепления: 3959369.jpg (30.7 Kb)
 
Форум » Доска объявлений » Куплю » Купівля квітів у Львові
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

 

Авторство © Student. Студент рекомендуЭ: Новый сайт Чернигова
 2007- 2024