Форма входа
ВАШ IP
18.226.180.57

Чернигов Мой - Новый Взгляд
Главная  Мой профильРегистрация  Выход

Отдать даром ненужные вещи в Чернигове и других городах Украины.!


Вы вошли как Гость | Группа "ГостиПриветствую Вас Гость" | RSS
Вс 08.09.2024, 02:39:59

   

Личные сообщения() · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Покупка дерев'яних іграшок для дівчинки
misterbicips
Регистрация 15.10.2021
Дата: Чт, 27.06.2024, 00:36:11 | Сообщение # 1
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 200
Репутация: 0
Статус: Offline
Планую придбати дерев'яні іграшки для своєї дівчинки, але не можу визначитися, які саме вибрати. Вона любить різні пазли та розвиваючі ігри. Може, хтось може порадити щось конкретне, що добре підходить для дівчаток? Бажано, щоб іграшки були якісні та безпечні.
 
HzBoy
Регистрация 15.10.2021
Дата: Чт, 27.06.2024, 00:36:28 | Сообщение # 2
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 156
Репутация: 0
Статус: Offline
Я купував для своєї доньки дерев'яні пазли-вкладки з тваринами, і вона просто в захваті від них! Особливо їй сподобалися "Домашні тварини" та "Тварини Африки". Вони допомагають розвивати моторику та логіку, а також вчать розпізнавати різних тварин. Дерево приємне на дотик, а фарби безпечні.
 
misterbicips
Регистрация 15.10.2021
Дата: Чт, 27.06.2024, 00:36:44 | Сообщение # 3
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 200
Репутация: 0
Статус: Offline
Тварини звучать цікаво. Моя дівчинка обожнює всіляких звірят, тому, думаю, їй сподобається. Але хотілося б ще щось, що допомагає з навчанням. Можливо, є якісь іграшки, які допоможуть їй вивчати кольори чи форми? Що ще можете порадити?
 
Levchenko
Регистрация 15.10.2021
Дата: Чт, 27.06.2024, 00:37:25 | Сообщение # 4
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 191
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата misterbicips ()
Тварини звучать цікаво. Моя дівчинка обожнює всіляких звірят, тому, думаю, їй сподобається. Але хотілося б ще щось, що допомагає з навчанням. Можливо, є якісь іграшки, які допоможуть їй вивчати кольори чи форми? Що ще можете порадити?

Якщо шукаєте щось для навчання, то рекомендую переглянути каталог дерев'яних іграшок https://ubee.com.ua/catalog/filter?forgirls=1 в інтернет магазині Ubee. Там є великий вибір товарів, зокрема розвиваючі ігри, як "Календар Пташка" та "Календар Повітряна куля".

Ці іграшки допоможуть дитині вивчати дні тижня та пори року. Для вивчення кольорів та форм є чудові дошки Сегена та рамки-вкладки "Літак" і "Фрукти". Також зверніть увагу на "Дивовижні звірятка" та "Панорама: ферма". Всі ці іграшки виготовлені з якісного дерева, мають офіційну гарантію та швидку доставку по Україні.
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

 

Авторство © Student. Студент рекомендуЭ: Новый сайт Чернигова
 2007- 2024