Форма входа
ВАШ IP
3.139.240.142

Чернигов Мой - Новый Взгляд
Главная  Мой профильРегистрация  Выход

Отдать даром ненужные вещи в Чернигове и других городах Украины.!


Вы вошли как Гость | Группа "ГостиПриветствую Вас Гость" | RSS
Чт 09.05.2024, 15:07:43

   

Личные сообщения() · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Доска объявлений » Куплю » Порадьте надувний басейн для дитини
Порадьте надувний басейн для дитини
misterbicips
Регистрация 15.10.2021
Дата: Ср, 29.03.2023, 12:51:48 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 141
Репутация: 0
Статус: Offline
Друзі, хочу купити дитячий басейн для своєї дитини, але не знаю, на що звернути увагу. Який розмір краще обрати? Чи потрібно враховувати матеріал, з якого виготовлений басейн? І якими функціями повинен бути оснащений дитячий басейн? Буду вдячний за поради від досвідчених батьків.
 
HzBoy
Регистрация 15.10.2021
Дата: Ср, 29.03.2023, 12:52:30 | Сообщение # 2
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 108
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт! Я вже купувала дитячий басейн своїм дітям. Я думаю, що розмір повинен залежати від віку дитини і від того, скільки діток будуть користуватися басейном. Я обираю басейни з міцного матеріалу, наприклад, ПВХ. Я би порадила обрати басейн з функцією фільтрації води, або ж купувати окремо фільтр. Також можна обрати басейн з дахом, щоб дитина була захищена від сонця.
 
misterbicips
Регистрация 15.10.2021
Дата: Ср, 29.03.2023, 12:58:51 | Сообщение # 3
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 141
Репутация: 0
Статус: Offline
Дякую за поради! Я подивлюся на басейни з ПВХ та фільтрацією води. А яка ціна може бути за дитячий басейн? Буду радий якщо ви мені допоможете.
 
Levchenko
Регистрация 15.10.2021
Дата: Ср, 29.03.2023, 13:16:51 | Сообщение # 4
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 127
Репутация: 0
Статус: Offline
Варіантів насправді дуже багато і я вам можу порадити просто подивитись каталог надувних басейнів https://aquapolis.ua/ua/pools/tip_bassejna/naduvnye.html де великий вибір дитячих басейнів. Якийсь час тому я купував тут басейн для своєї донечки та залишився задоволений.

Є декілька моделей дитячих басейнів, які відрізняються за розмірами та матеріалом, але я б порадив звернути увагу на басейн "Intex Easy Set 305x76см". Це гарний варіант для дітей від 3 років. Басейн виготовлений з міцного 3-шарового ПВХ та має функцію фільтрації води, що забезпечує її чистоту та безпеку. Завдяки простому та швидкому монтажу, басейн можна легко зібрати та розібрати в будь-який час. В комплекті з басейном йдуть всі необхідні аксесуари, такі як насос, фільтр, підстилка та покривало, що забезпечує зручне та повне устаткування для використання басейну.


Сообщение отредактировал Levchenko - Ср, 29.03.2023, 13:17:34
 
rittiukia
Регистрация 18.08.2021
Дата: Сб, 08.04.2023, 19:56:40 | Сообщение # 5
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 25
Репутация: 0
Статус: Offline
А мои дети очень хотят батут. Подскажите, где они продаются не очень дорого?
 
payulass
Регистрация 15.10.2021
Дата: Вс, 09.04.2023, 18:22:54 | Сообщение # 6
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата rittiukia ()
А мои дети очень хотят батут. Подскажите, где они продаются не очень дорого?

Могу подсказать, где в Киеве батуты с сеткой купить недорого https://zabava.kiev.ua/batut-trampoline/batut-s-zashitnoy-setkoy/ В этом интернет магазине Zabava есть возможность подобрать нужный по размерам и дизайну. Я тут своей малышне классную модель заказывала, — прыгают постоянно. Так что у них есть теперь куда девать свою энергию. Вариант отличный! 
И кстати, сухой бассейн тоже у них приобрела, детям тоже очень нравится с ним играть.
 
Форум » Доска объявлений » Куплю » Порадьте надувний басейн для дитини
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

 

Авторство © Student. Студент рекомендуЭ: Новый сайт Чернигова
 2007- 2024