Форма входа
ВАШ IP
3.144.202.167

Чернигов Мой - Новый Взгляд
Главная  Мой профильРегистрация  Выход

Отдать даром ненужные вещи в Чернигове и других городах Украины.!


Вы вошли как Гость | Группа "ГостиПриветствую Вас Гость" | RSS
Пт 03.05.2024, 21:53:27

   

Личные сообщения() · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Чернигов -наш Город и наша Жизнь » Актуальные темы » Поїхати закордон
Поїхати закордон
LolliiPOP
Регистрация 07.12.2022
Дата: Ср, 03.04.2024, 18:41:08 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Offline
Хто їздив закордон? Ви робили зелену карту? А що саме вона покриває?
 
Charlitto
Регистрация 04.04.2024
Дата: Чт, 04.04.2024, 14:28:02 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата LolliiPOP ()
Хто їздив закордон? Ви робили зелену карту? А що саме вона покриває?


Якщо ви плануєте подорож за кордон на власному авто, то без «Зеленої карти» не обійтися. Ця міжнародна система автострахування покликана захистити від фінансових ризиків у разі ДТП чи іншого страхового випадку за межами України.

Одному моєму другові довелося на власному досвіді пересвідчитися в користі «Зеленої карти». Минулого літа він їздив до Італії зі своєю родиною. На дорозі в провінції Сієна їхня машина зачепила вантажівку - з'їхала на узбіччя й зіпсувалася. На щастя, ніхто не постраждав, але автомобіль був пошкоджений. Завдяки придбаному полісу вдалося покрити витрати на ремонт й евакуатор.

Раджу вам прочитати детальніше про покриття, вартість та умови оформлення «Зеленої карти» у 2024 році прочитати в статті https://ye.ua/economi....ci.html і завчасно її оформити.
 
annafridkina0
Регистрация 01.04.2024
Дата: Сб, 06.04.2024, 18:56:15 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Offline
Я дуже люблю читати і намагаюся вселити своїм дітям ту ж пристрасть до захоплюючих книг. Ось нещодавно я відкрила для себе онлайн-бібліотеку https://fkingdom.org/, де можна знайти українські книги. Це допомагає мені ще більше заглибитись у світ читання та вдосконалювати свою рідну мову. Я вірю, що вчитися і розвиватися можна у будь-якому віці, важливо лише мати бажання і трохи вільного часу.
 
studworker2
Регистрация 06.04.2024
Дата: Сб, 06.04.2024, 19:21:31 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Репутация: 0
Статус: Offline
уцкуцк
 
ravatta
Регистрация 31.03.2024
Дата: Сб, 27.04.2024, 13:12:03 | Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Offline
Это еще если есть возможность выезжать. Я вот не могу выехать заграницу, потому что у моего мужа нет военного билета, а без него отдых мне кажется не интересным. Так что мы теперь переместились с зарубежного на загородный отдых. Недалеко от Днепра есть просто шикарный отельный комплекс SunRay, где отлично можно провести время. Там действительно очень красиво, есть спа и бассейн, а так же тренажерный зал https://sunray.ua/subscriptions_sc , где можно заниматься в удовольствие и наблюдать в процессе на Самарский залив. Вот это место по-настоящему ценится среди любителей качественного отдыха.
 
Форум » Чернигов -наш Город и наша Жизнь » Актуальные темы » Поїхати закордон
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

 

Авторство © Student. Студент рекомендуЭ: Новый сайт Чернигова
 2007- 2024