Форма входа
ВАШ IP
18.117.84.106

Чернигов Мой - Новый Взгляд
Главная  Мой профильРегистрация  Выход

Отдать даром ненужные вещи в Чернигове и других городах Украины.!


Вы вошли как Гость | Группа "ГостиПриветствую Вас Гость" | RSS
Ср 15.05.2024, 10:42:15

   

Личные сообщения() · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Чернигов -наш Город и наша Жизнь » Актуальные темы » Послуга кремації у Києві
Послуга кремації у Києві
misterbicips
Регистрация 15.10.2021
Дата: Сб, 18.03.2023, 16:21:23 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 141
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт всім! Шукаю ритуальну службу, яка надає послуги з кремації. Необхідна надійна та професійна організація, яка зможе забезпечити гідне прощання із покійним. Буду вдячний за рекомендації.
 
Levchenko
Регистрация 15.10.2021
Дата: Сб, 18.03.2023, 16:24:04 | Сообщение # 2
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 128
Репутация: 0
Статус: Offline
Ритуальних служб, що займаються кремацією в Києві, не мало, але ціни за їхні послуги різні. Тому треба підбирати ту, що підходить за твоєму бюджетом. Я можу порадити тобі ту, до якої звертався, коли в мене померла бабуся два роки тому.
 
misterbicips
Регистрация 15.10.2021
Дата: Сб, 18.03.2023, 16:25:25 | Сообщение # 3
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 141
Репутация: 0
Статус: Offline
Я переглянув в інтернеті кілька ритуальних служб, що займаються кремацією, але хочеться замовляти цю послугу в перевіреній організації, щоб все пройшло добре. Підкажи, якщо не складно, в якій ритуальній службі замовляв цю послугу ти?
 
Levchenko
Регистрация 15.10.2021
Дата: Сб, 18.03.2023, 16:29:23 | Сообщение # 4
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 128
Репутация: 0
Статус: Offline
Такою ритуальною службою є "ПП Прядко", вони вже багато років здійснюють кремацію https://www.prjadko.kiev.ua/ua/ritualni-poslugi/krematsiya.html і беруть організацію похорону повністю на себе. Вони мають багаторічний досвід, тому вони всі послуги роблять на найвищому рівні.

Загальна сума, яку доведеться заплатити за повну організацію кремації у Києві з усіма ритуальними послугами, становитиме 10 тис. грн.  Дізнатись більше ти зможеш проконсультувавшись із фахівцями. Консультація безкоштовна.
 
Форум » Чернигов -наш Город и наша Жизнь » Актуальные темы » Послуга кремації у Києві
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

 

Авторство © Student. Студент рекомендуЭ: Новый сайт Чернигова
 2007- 2024