Форма входа
ВАШ IP
13.58.150.59

Чернигов Мой - Новый Взгляд
Главная  Мой профильРегистрация  Выход

Отдать даром ненужные вещи в Чернигове и других городах Украины.!


Вы вошли как Гость | Группа "ГостиПриветствую Вас Гость" | RSS
Вт 30.04.2024, 17:27:58

   

Личные сообщения() · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Чернигов -наш Город и наша Жизнь » Актуальные темы » Відкриття магазину на Ebay
Відкриття магазину на Ebay
kirilzhilenko80
Регистрация 08.01.2022
Дата: Пт, 02.02.2024, 19:29:26 | Сообщение # 1
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 57
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт, товариші! Ми розробили унікальні гаджети, які хочемо продавати на eBay. Цікавлюсь, як налаштувати ефективну систему підтримки клієнтів для міжнародних покупців. Які інструменти та практики найкраще використовувати для забезпечення високої якості обслуговування? Чи існують спеціалізовані сервіси або програми для автоматизації відповідей на запити покупців, які можуть допомогти оптимізувати роботу з великою кількістю замовлень?
 
misterbicips
Регистрация 15.10.2021
Дата: Пт, 02.02.2024, 19:57:40 | Сообщение # 2
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 141
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня! Я хочу поділитися своїм позитивним досвідом співпраці з Handmade-Hub. Після звернення до них для відкриття магазину на ebay https://handmade-hub.ua/services/vidkryttya-magazynu-na-ebay/ я отримав не лише можливість продавати свої товари, а й ефективну підтримку на кожному етапі розвитку бізнесу. Вважаю їх надійним партнером для успішного старту на міжнародному ринку електронної торгівлі.
 
Форум » Чернигов -наш Город и наша Жизнь » Актуальные темы » Відкриття магазину на Ebay
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

 

Авторство © Student. Студент рекомендуЭ: Новый сайт Чернигова
 2007- 2024