Форма входа
ВАШ IP
3.138.69.45

Чернигов Мой - Новый Взгляд
Главная  Мой профильРегистрация  Выход

Отдать даром ненужные вещи в Чернигове и других городах Украины.!


Вы вошли как Гость | Группа "ГостиПриветствую Вас Гость" | RSS
Пт 03.05.2024, 22:14:31

   

Личные сообщения() · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Чернигов -наш Город и наша Жизнь » Актуальные темы » Найкраща програма для автоматизації
Найкраща програма для автоматизації
linalineva7
Регистрация 29.09.2021
Дата: Вт, 09.01.2024, 22:31:43 | Сообщение # 1
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 33
Репутация: 0
Статус: Offline
Мене цікавить, де можна знайти найкращу програму для автоматизації процесів ветеринарних клінік і аптек. Я працюю в одній із ветеринарних клінік, і нам дуже потрібен інструмент, що спростило б усі аспекти роботи: ведення медичних карт тварин, облік ліків, роботу з клієнтами та багато іншого. Ми хочемо підняти якість обслуговування і ефективність роботи.
 
kykanasliva
Регистрация 29.09.2021
Дата: Ср, 10.01.2024, 11:49:33 | Сообщение # 2
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Статус: Offline
Ой, така проблема і в нас, щось реально нічого знайти не можу
 
leraleon00
Регистрация 29.11.2023
Дата: Ср, 10.01.2024, 11:51:06 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Репутация: 0
Статус: Offline
Радий допомогти вам з цим питанням. Я б радив ознайомитися з програмою автоматизації процесів для ветеринарних клінік і аптек https://enote.vet/enote4/ . Ця програма надає рішення для всіх аспектів роботи ветеринарної клініки або аптеки. Вона дозволяє легко вести медичні записи, відстежувати запаси ліків, генерувати звіти, і навіть спрощує комунікацію з клієнтами. Програма допоможе вам оптимізувати робочі процеси і підняти рівень обслуговування. Рекомендую спробувати її та переконатися в її ефективності для вашого бізнесу.
 
Форум » Чернигов -наш Город и наша Жизнь » Актуальные темы » Найкраща програма для автоматизації
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

 

Авторство © Student. Студент рекомендуЭ: Новый сайт Чернигова
 2007- 2024